ZKS Włókniarz

Zakładowy Klub Sportowy Włókniarz powstał jesienią 1950 roku przy Państwowej Roszarni Lnu i Konopi.

Drużynę trenował Henryk Diduch, późniejszy sędzia ligowy (1968 - 1973) i międzynarodowy. Piłkarze występowali w klasie powiatowej.

W barwach Włókniarza grali w różnych okresach: Stanisław Wawrzoszek (kapitan), Franciszek Mamczura, Andrzej Łełyk, Marian Śliwa, Zdzisław Daraż, Jerzy Salik, Tadeusz Kwaśnicki, Florian Osiewicz, Feliks Meder, Stefan Kowaliszyn, Zbigniew Has, Michał Wróblewski, Wojciech Okrojek, Zbigniew Ogniewski, Adam Wiśniewski, Karol Kornaga, Edward Majcher, Jerzy Krupa, Zenon Has, Jan Strumidło, Bronisław Przybylski, Zygmunt Górecki, Franciszek Kropiowski, Ryszard Meder, Jan Gajewski, Adam Wolańczyk, Tadeusz Jurkiewicz.

ZKS Włókniarz istniał do 1957 roku.

KRS i REGON