HURAGAN BASZNIA DOLNA 1 : 2 MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW ( 1:1 )

BRAMKI : KONRAD WOJTOWICZ 35' , PAWEŁ MAŁECKI 87'

Skład : Młodziński - Stec ( 75' Szpyt ) , A.Hass , Pracało , Załuski - Wojtowicz , Dyś ( 46' Hojdak ) ,
Klatka ( 46' Małecki ) , Polucha - Grudowski ( 46' P.Hass ) , Gotkowski

Spotkanie odbyło się w Baszni o godzinie 16. Drużyna naszego rywala postawiła nam trudne warunki do gry dobrze organizowali się w obronie jak i w ataku. Ale to Pogoń strzeliła pierwszą bramkę w 35 minucie po strzale Wojtowicza z ok. 25-30 metra piłka podbiła się przed bramkarzem i wpadła do siatki. Kilka minut po strzeleniu bramki kapitan Huraganu zagrał idealną piłkę do swojego napastnika a ten nie miał problemu aby trafić do siatki Młodzińskiego.
Do końca meczu gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Po zmianie stron na boisku pojawili się Małecki , P.Hass i Hojdak gra w naszej drużynie wyglądała całkiem inaczej niż w pierwszej połowie ale to gospodarze ruszyli do ataku i po dobrze wyprowadzonych akcjach trafili dwukrotnie w poprzeczkę . Przed doskonała sytuacją do strzelenia bramki był P.Hass który wyszedł sam na sam z bramkarzem Huraganu lecz nie trafił w bramkę.  Na kilka minut przed końcem meczu Polucha zagrywa piłkę do Małeckiego który wychodzi sam na sam z bramkarzem i pokonuje bramkarza gospodarzy.