MKS Pogoń-Sokół Lubaczów ponownie w klasie Okręgowej!

• autor: imdivers, 2012-06-04 02:47

24 kolejki potrzebowała Lubaczowska Pogoń-Sokół aby powrócić do rozgrywek klasy O! Zwycięstwo nad drużyną z Wólki Krowickiej 7:1 i równoczesna porażka Horynieckiego Zdroju 3:4 w Rudzie Różanieckiej dała awans zespołowi z Lubaczowa!

Wygrywając w niedziele (3.06.12) na własnym obiekcie z drużyną Rolnika Wólka Krowicka 7:1 zapewniła sobie promocję do wyższej klasy rozgrywek. W awansie bardzo pomocni zdali się być zawodnicy vice lidera lubaczowskiej klasy A - drużyna  Horyńca Zdroju, przegrywając w Rudzie Różanieckiej z tamtejszym Roztoczem 4:3  i marnując tym samym swoją szansę aby do końca walczyć o mistrzostwo z drużyną z Lubaczowa. Chociaż do końca sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania to gromadząc 8 punktową przewagę zawodnicy Lubaczowskiego klubu mogą się cieszyć z mistrzowskiego tytułu i powrotu do klasy O.

MKS Lubaczów dość pewnie zagrał przedostatnie spotkanie na własnym obiekcie  (ostatnie spotkanie: 26. kolejka - Roztocze Narol) wygrywając już po pierwszej  połowie 4:0. Stałe fragmenty gry były tego dnia atutem gospodarzy, rzuty rożne mocno  bite w pole karne gości sprawiały im ogromne problemy, po dwóch dobrze wykonanych stałych fragmentach z narożnika boiska zawodnicy Pogoni-Sokoła wpisywali się na listę strzelców. Do dość niecodziennej sytuacji doszło podczas wykonywania rzutu karnego (przy wyniku 3:0) - do piłki podszedł bramkarz drużyny z Lubaczowa i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce!
 Druga połowa spotkania była przypieczętowaniem zwycięstwa, chociaż zawodnicy z Wólki Krowickiej bardzo chcieli nawiązać kontakt z przeciwnikiem strzelając mu nawet bramkę to niestety dla gości tego dnia lider nie pozwolił sobie na dużo błędów w obronie.

Bramki dla drużyny z Lubaczowa strzelali: Łukasz Mazur (x2), Łukasz Pracało, Karol Młodziński (rzut karny), Patryk Sochań, Łukasz Załuski, Bartosz Grudowski.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów skład:
Karol Młodziński (Konrad Łakomy), Artur Hass, Maciej Stec, Konrad Wójtowicz, Dawid Dyś (Łukasz Załuski), Łukasz Pracało, Paweł Małecki, Bartosz Grudowski (Sylwester Szpyt), Michał Kuziemski, Łukasz Mazur, Marcin Gotkowski (Patryk Sochań).

autor: ~xxx 2012-06-04 10:54:21

avatar a po rundzie jesiennej bedzie mozna napisać że ponownie w A klasie ;d

autor: ~jeden z niewielu 2012-06-04 15:16:21

avatar lepiej pograć ten rok czasu w okręgówce niż kolejny kopać się w klasie A;) a może jednak uda się pograć dłużej niż rok;) wszystko zależy od najbliższego otoczenia i chęci w mieście.

autor: ~ktos 2012-06-07 08:07:10

avatar checi w miescie brak, a zaangazowanie zawodnikow to troche malo. powodzenia