Ankieta koszulki kibica zakończona ..

• autor: imdivers, 2012-07-17 11:53

Zakończyła się ankieta "Czy jesteś za pomysłem stworzeniem koszulek kibica?" W ankiecie udział wzięło 94 osoby osoby. 47% osób odpowiedziało "Tak", 2% chciałoby samemu zaprojektować takową koszulkę, 25% waha się i nie jest pewnych co do pomysłu, kwestią dla nich jest cena i projekt, 12% odpowiedziało, że nie jest zainteresowanych taką koszulką, a 14% uważa "skąd w ogóle taki pomysł?!".

Ankieta - liczby, przeliczenia, wnioski..

94 - liczba osób biorących udział w ankiecie

45 osób odpowiedziało "Tak"
2 osoby odpowiedziało "Tak, ale musiałbym sam ją zaprojektować"
11 osób odpowiedziało "Nie wiem, zależy od ceny"
12 osób odpowiedziało "Nie wiem, zależy od projektu"
11 osób odpowiedziało "Nie interesuje mnie taka koszulka"
13 osób odpowiedziało "NIE! Skąd w ogóle taki pomysł?!"

Niestety ankieta na futbolowo.pl nie pozwala na głosowanie z "tego samego IP" co jest problemem w dużych sieciach, których nie brakuje w Lubaczowie, prawdopodobnie gdyby nie ten problem, głosów byłoby dużo więcej.

Nie uzyskaliśmy nawet 50% poparcia głosów, a inwestycja w "koszulki kibica" to duży wydatek jak na aktualne możliwości marketingowe klubu, w takim razie musimy zrezygnować z tego pomysłu - koszt białej koszulki z nieskomplikowaną grafiką, logiem i nadrukiem to około 30-40 zł, lepsza jakościowo i graficznie koszulka to już koszt 40-60 zł.
W kręgach klubowych padł pomysł koszulek polo, który jest bardzo ciekawym i eleganckim rozwiązaniem, ale w przypadku takiej inwestycji koszt 1 koszulki wahałby się od 50 zł nawet do 100 zł. Co w przypadku takiego zaangażowania kibiców jest trudny do zaaranżowania. Jedynym wyjściem jest zbieranie zamówień, wpłat na konto i dopiero w takim przypadku składanie zamówienia na taką KOSZULKĘ czy też POLÓWKĘ.
Na szczęście nie wszystko stracone i w niedalekiej przyszłości może pojawią się "mniejsze i tańsze" gadżety Naszego klubu.

Po raz kolejny zachęcamy do "zakładania kont" na naszym fanpejdżu MKS Pogoń-Sokół Lubaczów ponieważ ułatwiłoby to wiele nie tylko Administracji strony ale także Zarządowi Klubu, piłkarzom, jak również samym użytkownikom i kibicom. Średnio na dzień stronę odwiedza 292 osoby. W ciągu tygodnia prawie 2 000 odwiedzin, dziwnym faktem jest brak kont tak wielu użytkowników.

~~ !!! NIEBIESKO-BIAŁO-NIEBIESCY !!! ~~

Herb Pogoń Lubaczów

Szalik T.G. Sokół Lubaczów

autor: ~Jarek 2012-07-18 12:03:04

avatar MKS to jedna wielka porażka. Ludzie grają dla herbu, który nie ma żadnej wartości. Kiedyś tam jakiś Mietek z drugim Cześkiem wymyślili sobie taki herb i tak jest, potem ja go przeniosłem na wersję wirtualną (też porażkowo) i tak zostało. Czy te barwy w ogóle mają jakąś wartość? Czy kształt ma jakieś znaczenie? Jak się chce stworzyć ładny herb, to trzeba zawrzeć nim wartości tradycyjne, w tym wypadku tradycje Pogoni i Sokoła. Herb nie ma nic wspólnego z żadną z wyżej wymienionych. Profesjonalny Klub robi się od podstaw, a jak nie to daje się temu spokój, albo jest się traktowanym jak Gwiazda Wielkie Oczy, czy Leśnik Płazów. Jak chcecie robić koszulki to tylko bez herbu - takie moje zdanie.

autor: ~emksa lubaczow 2012-07-18 12:20:24

avatar po co koszulki zeby szpanowac na miescie ze jest sie kibicem ? przeciez na meczach nie ma prawdziwym fanatykow, nie ma glosnego dopingu i mobilizacji, nie ma flag na plotach i na kijach, a koszulek wam trzeba. na sam pierw trzeba sie zmobilizowac stworzyc kilkunasto osobowa grupe kibiców ktorzy beda skladac sie narazie na pierdoly , dopingowac i chodzic na mecze, kilkonastoosobowa bo z czasem bedzie wiecej chcetnych jak sie zaraza tym az w koncu bedzie niezla grupa kibiocowska z flagami dopingami zbiorkami na oprawy i dalekie wyjazdy mozebyc ciekawie najlepsza kibicowska grupa w powiecie i moze nie tylko w powiecie lubaczowskim

autor: ~tjw. 2012-07-18 12:26:19

avatar jak sie herb nie podoba to moze ktos sie postara i zrobi cos od siebie jest tylke tych programwo tylko dobre checi i pomysly moze cos z tego bedzie

autor: imdivers 2012-07-18 14:41:44

Profil imdivers w Futbolowo dlatego pomysł nie przeszedł ;)

autor: imdivers 2012-07-19 08:37:24

Profil imdivers w Futbolowo Kształt - T.G.
Elementy - T.G. + Pogoń
Całość - MKS ..

Chyba kolega się pomylił ze stwierdzeniem, że herb jest od tak sobie, osobiście widzę połączenie dwóch herbów. W całej składni jedynie kolor [L] jest "ni stąd ni zowąd" ..

autor: ~P L 2012-07-23 21:28:08

avatar Czy zamiast koszulek nie byłyby lepsze szaliki?

autor: ~Aka1 2012-07-24 19:32:52

avatar nie wysilaj się, temat zamknięty, niema co, ciężko się debatuje

autor: imdivers 2012-07-24 22:53:16

Profil imdivers w Futbolowo Niestety ze strony zarządu poszła negatywna odpowiedź w sprawie 'najmniejszych' gadżetów klubowych:(