Strona klubowa

Aktualności

Radymno bezlitosne, 4:0 w 15 minut!

• autor: imdivers, 2012-09-02 00:58

MKS Radymno pokonało Nasz zespół w 6 kolejce jarosławskiej klasy okręgowej, chociaż pierwsza połowa nie wskazywała na tak wysoką porażkę. Po wyrównanej grze pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W 60 minucie "Radka" zaczęła swój strzelecki festiwal i zakończyła go na wyniku 4:0 15 minut później! Bramki dla drużyny z Radymna strzelali: Rożak Paweł, Wolański Przemysław i dwa trafienia zaliczył Chlastawa Paweł. Blisko honorowego trafienia w ostatnich minutach meczu był Polucha Damian ale jego strzał odbijając się od poprzeczki i linii bramkowej nie znalazł drogi do siatki. Druga połowa pokazała, że drużyna po ostatnich wydarzeniach w klubie jeszcze nie jest przygotowana na 90 minut walki na pełnych obrotach, a kilku zawodników nie może się odnaleźć na boisku. W dodatku trener eksperymentuje co daje różne efekty w każdej formacji - niestety musimy się z tym pogodzić i czekać na wyniki, które z czasem powinny przyjść. Przed samym meczem z kadry wyskoczył Tor Aleksander z powodu problemów zdrowotnych, a kontuzjowany jest dalej Załuski Mateusz.

MKS Radymno: Motyka, Majchrowicz (66' M.Rożak), Kolanek, Majewski, P. Rożak,  Mielniczek, Olech, Podgórski(56' Spławiński), Sobieski (Skowronek), Wolański, Chlastawa

MKS Lubaczów: Łakomy, Hass, Dyś, Kuziemski (80' Kinach), Grudowski (55' Wójtowicz), Mazur (72' Szpyt), Małecki, Polucha, Hojdak, Roman (73' Żuk), Taratuła.

Na stronie http://www.mttolo.webiq.pl znaleźć można fotorelacje z meczu MKS Radymno - MKS Pogoń-Sokół Lubaczów.