Niedziela, ostatni mecz rundy i wyjazd do Stubna!

• autor: imdivers, 2012-11-02 21:23

4 listopad 2012 - Lubaczowska "Pogoń-Sokół" zagra ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2012/2013, w którym o godzinie 14:00 zagra z Granicą w Stubnie. Drużyna ze Stubna jest bezpośrednim rywalem w ligowej tabeli wyprzedzając Miejski Klub Sportowy z Lubaczowa o jeden punkt, gospodarz najbliższego spotkania w 14 kolejkach zgromadził na swoim koncie 15 punktów i plasuje się o dwa oczka wyżej - na bezpiecznej 12 pozycji. Drużyna ze Stubna w rundzie jesiennej grając przed własną publicznością zgromadziła 10 punktów w 6 meczach, przegrywając przy tym dwa - z Pogórzem Rokietnica (1:2) i Startem Pruchnik (1:2) a także remisując z MKS Kańczuga (1:1). Wygląda na to, że gospodarz najbliższego spotkania jest bardzo niebezpieczny u siebie i zapewne postawi wysoko poprzeczkę. Granica podobnie jak My nie przegrał od pięciu spotkań - gromadząc 9 punktów. Dla Naszego klubu każde punkty przywiezione ze Stubna mogą zadecydować o ucieczce z niebezpiecznej strefy w tabeli chociaż nie ukrywając zwycięstwo i trzy punkty to plan, który gdyby został wykonany zadowoliłby każdego kibica Pogoni-Sokoła. Lubaczowski klub bardzo dzielnie broni imienia swojego miasta w "okręgówce" i mimo pechowego początku sezonu regularnie gromadzi punkty. Trzymamy kciuki za MKS!!!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Stubnie!

autor: polo27 2012-11-04 16:17:45

Profil polo27 w Futbolowo 7:2 dla Granicy

autor: ~MKS kańczuga 2012-11-04 18:08:53

avatar Szkoda chłopaki ze nie udało się wam wygrac w Stubnie lub chocby zremisować,ale nic sie nie dzieje,do bezpiecznego miejsca macie tylko 5-6 punktów straty,więc panowie do dzieła wzmocnoć się troszke i na wiosne walka o każdy cenny punkt,Pozdrawiamy Pogoń Lubaczów trzymamy za was kciuki i życzymy dużo dobrego w rundzie wiosennej w 2013 roku.

autor: ~krystek42 2012-11-04 21:53:31

avatar Wynik 7-2 w pełni nie odzwierciedla tego spotkania. Fakt w pierwszej połowie Pogoń nie zachwyciła, ale za to w drugiej sprawiła na mnie duże wrażenie. Z waszej strony zaimponowało mi wola walki(przy wyniku 6-0) i wszendobylski "Sacha'', chłopak ma w sobie to coś tylko za bardzo nie ma z kim zagrać