Przygotowania do rundy rewanżowej 12/13 cz. III

• autor: imdivers, 2013-02-22 23:55

Dwudziestu czterech zawodników w 3 spotkaniach zdołał sprawdzić nowy trener "Pogoni-Sokoła" Lubaczów. Wszystkie trzy spotkania, które rozegrał Miejski Klub Sportowy odbyły się na Ursus Arenie w Dachnowie.

Jak do tej pory jeden z pojedynków zakończył się porażką podopiecznych Pana Grzegorz Paryniaka - w drugim meczu po bardzo efektownej pierwszej połowie spotkania (3:3) piłkarze z Lubaczowa polegli 4:5 z Piastem Babice. Pierwszy mecz okresu przygotowawczego to zwycięstwo 5:3 (2:1) z 12. drużyną V ligi okręgu zamojskiego - Victorią Łukowa. Ostatnie z dotychczas rozegranych spotkań sparingowych to remis 1:1 (1:0) - mecz odbył się na prośbę znajdującej się na zgrupowaniu drużyny z Lubyczy Królewskiej. W sumie we wszystkich spotkaniach zagrało 6 "Testowanych Zawodników" oraz 18 zawodników z kadry. Do tej pory do treningów nie powróciło dwóch zawodników - Załuski Mateusz oraz Tor Aleksander.

Bramki dla zespołu z Lubaczowa strzelali:
Roman Jarosław - 4 (Victoria Łukowa [1], Piast Babice [2], Granica Lubycza Królewska [1]);
Mazur Łukasz - 2 (Victoria Łukowa [2]);
Taratuła Igor - 1 (Piast Babice);
Hojdak Radosław - 1 (Piast Babice);
Hass Artur - 1 (Victoria Łukowa);
Dyś Dawid - 1 (Victoria Łukowa);

Przed zawodnikami z Lubaczowa kolejne 3 spotkania sparingowe, które mają już w 100% przygotować zespół do gry w wiosennej rundzie jarosławskiej V ligi.
Zespół walczy o utrzymanie się i grę w kolejnym sezonie na tym poziomie rozgrywek - po pierwszej rundzie drużyna znajduje się w strefie spadkowej i potrzebuje dobrego początku na wiosnę aby odbić się z dna tabeli.
Najbliższy rywal Lubaczowskiego klubu - LKS Grom Różaniec zajmuje 2. miejsce w "Zamojskiej Okręgówce" - co świadczy, że mecz będzie dobrym sprawdzianem przed walką o utrzymanie się (23. lutego, godzina 14:00 - Ursus Arena w Dachnowie). Kolejnym z rywali jest przygotowująca się do rozgrywek w Lubaczowskiej klasie A drużyna Huraganu Baszni Dolnej (03. marzec, godz. 11:00). Dobrym sprawdzianem przed zadaniem jakie ma MKS "Pogoń-Sokół" Lubaczów, będzie spotkanie sparingowe w którym zmierzą się drużyny bezpośrednio walczące o utrzymanie się w "Okręgówce Jarosławskiej" - Hetmanem Laszki (spotkanie odbędzie się 10. marca o godzinie 14:00).

autor: ~OTTO 2013-03-01 14:46:12

avatar Syrenka się sypie ! Miękisz powrót kilku zawodników tak że dwie drużyny po za burtą !

autor: ~YoYo 2013-03-10 14:55:38

avatar SYRENKA Rożwienica wycofała drużynę seniorów z kl. okręgowej do rozgrywek przystąpią tylko grupy juniorskie pod nazwą Uczniowski Klub Sportowy SYRENKA !!! więcej na ich stronie internetowej.

autor: ~sosik 2013-03-10 15:54:24

avatar Syrenka wycofała się z rozgrywek ! więcej informacji na ich stronie !!!

autor: ~Wars iSawa 2013-03-11 16:37:08

avatar Syrenka gra dalej w Okręgówce - tylko- bardzo osłabiona.