Małecki Paweł zawodnikiem KS Michałowianka Michałowice!

• autor: imdivers, 2013-03-24 15:00

Paweł Małecki w rundzie wiosennej występował będzie w drużynie lidera klasy A, grupy Kraków I - KS Michałowianka Michałowice! Zawodnik opuszcza klub na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
Nowa drużyna wychowanka Lubaczowskiego klubu notując dwanaście zwycięstw i jedną porażkę na wyjeździe z Jastrzębiec Książ Wielki z 36. punktami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli wyprzedzając o 3 punkty Sokół Kocmyrzów Baranówka oraz o 6 punktów TS Węgrzce.

Życzymy Pawłowi udanej rundy a jego nowemu zespołowi awansu do okręgówki.

• czytano: [1914]

autor: ~Bibiczanka 2013-03-27 21:06:46

avatar Oj ciężko mu będzie załapać się do składu. Michałowianka w tym sezonie ma dość mocny skład i jarosławska okręgówkę wygrałaby w cuglach. Mimo wszystko powodzenia a i troszkę grosza przynajmniej zarobi, fajnie będzie zobaczyć "rodaka" z dala od rodzinnych stron.